Biuro rachunkowe Tarnów

INTERFINANS to certyfikowane biuro rachunkowe, które zostało założone w 2006 roku w Tarnowie, aby wspierać podmioty gospodarcze z okolicy. Za naszym sukcesem stoi doświadczona kadra pracownicza, która regularnie podnosi swoje kwalifikacje w oparciu o najnowsze publikacje branżowe. Chcemy, aby oferowane przez nas usługi odpowiadały na wszelkie potrzeby naszych partnerów, dlatego szczegółowe zasady współpracy oraz zakres wykonywanych przez nas obowiązków są ustalane indywidualnie podczas spotkania lub podczas wymiany korespondencji.

Nasze biuro rachunkowe obsługuje przede wszystkim średnie oraz małe firmy z wielu branż o przeróżnej charakterystyce. Wspieramy przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, ale także spółki cywilne, partnerskie czy z ograniczoną odpowiedzialnością. Wykorzystujemy nowoczesne systemy i technologie, tak aby proces przygotowywania dokumentacji dla naszych klientów był znacznie efektywniejszy. Biuro rachunkowe, które prowadzimy w Tarnowie, obsługuje zarówno podmioty gospodarcze w samym mieście, jak i w jego okolicy.

Dbamy o staranne zabezpieczenie dokumentów dostarczanych do nas przez klientów, a także ksiąg prowadzonych przez nas w ich imieniu. Aby zapewnić naszym partnerom kompleksową ochronę oraz stworzyć atmosferę pełną zaufania, nasze biuro rachunkowe zostało ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej w związku ze świadczonymi przez nas usługami. Zadania, które realizują nasi księgowi, pomogą zwiększyć wydajność firmy klienta oraz dopełnić formalności związane z prowadzeniem działalności w wybranej formie.